niedziela, 24 lutego 2013

Otóż zawieszam bloga.... nie wiem jak ma dalej ta historia potoczyć i ogólnie wszystko spieprzyłam (przepraszam za takie wyrażenie). Nie mam czasu i pomysłu na pisanie rozdziałów. Nie chodzi tylko o to że nie wiem o czym pisać po prostu ostatnio coś złego się ze mną dzieje i to uniemozliwia mi prowadzenie tego bloga. Czy go kiedyś odwieszę? Raczej nie.... Czy go usunę? też chyba nie... Muszę po prostu to wszystko przemyśleć. Ale w 60% blog zostaje zawieszony. Mam nadzieję że ktoś tą informacje wogóle przeczytał. To wszystko z mojej strony dziękuję wszystkim czytelnikom za to że chciało im się to czytać. Życzę wam wszystkiego najlepszego, przepraszam i pozdrawiam
Alice xx

1 komentarz:

 1. [spam]
  "Cisza. Zupełna cisza.[...] w tym samym momencie w ręce obracając ołowianego żołnierzyka. Milczał, tak jak głosy, które po raz pierwszy od dłuższego czasu nie dawały mi się we znaki. One były ze mną zawsze. Czasem stłumione, jednak ciągle gdzieś tam były. Teraz zniknęły. W magiczny sposób dawały mi choć przez moment poczuć się jak normalny człowiek."
  zapraszam na nowy rozdział na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ który pojawił się z perspektywy chorującego na schizofrenie Louisa. Zachęcam do wyrażenia szczerej opini na jego temat.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam
  Elle ♥

  OdpowiedzUsuń