Bohaterowie

Alice Jones - 17-letnia dziewczyna z zielonymi oczami, średniej długimi włosami w kolorze ciemny blond, ma 172cm wzrostu, jest szczupła. Uwielbia śpiewać i wychodzi jej to całkiem dobrze, ale ona w to nie wierzy. Potrafi grać na gitarze. Jest nieśmiała, ale wśród przyjaciół potrafi być naprawdę szalona. Do szpitala trafiła przez swojego, już teraz byłego, chłopaka. Po tym jak ją zdradził z jej kuzynką zaczęła się ciąć, z obojgiem nie utrzymuje kontaktów. Pali papierosy, lecz stara się to rzucić.

Camille Blue - 17-nastolatka, z długimi brązowymi włosami i szarymi oczami. Ma 171cm wzrostu, jest szczupła. Alice i Camille są najlepszymi przyjaciółkami od przedszkola.Kiedy dowiedziała się o problemie przyjaciółki starała się jej pomagać jak tylko mogła.


Molly Jones - 17 lat. Wysoka blondynka o zielonych oczach, bardzo podobna do Alice. Jest jej kuzynką ze strony ojca. Czasami nieśmiała, ale najczęściej bardzo szalona.Harry Styles - 18-nastolatek z zielonymi oczami i kręconymi włosami ma ok. 185cm wzrostu. Jest członkiem zespołu One Direction. Jego najlepszymi przyjaciólmi są : Louis, Zayn, Niall, Liam. Znajduje się w tym samym szpitalu co Alice.


Louis Tomlison - 20-latek z niebiesko-szarymi oczami i brązowymi włosami, ma 175cm wzrostu. Również należy do One Direction. Mimo tego że jest najstarszy wcale się tak nie zachowuje. Jest w związku z Eleanor Calder.


Niall Horan - 19-nastolatek z niebieskimi oczami, ma blond włosy, ale to nie jego naturalny kolor. Ma 176cm wzrostu. Należy do One Direction. Wszyscy uważają że jest najmłodszy z zespołu, chociaż tak nie jest. Mówi że gdyby mógł to ożenił by się z jedzeniem.


Zayn Malik - 19-nastolatek o czekoladowych oczach i ciemnych włosach. Ma lekką obsesję na punkcie swojej fryzury. Jest członkiem One Direction. W związku z piosenkarką Perrie Edwards.


Liam Payne - 19-nastolatek o brązowych oczach i włosach. Ma 181 cm wzrostu. Jest członkiem One Direction. W związku z tancerką Danielle Peazer.


Eleanor Calder - Ma 19 lat. Dziewczyna Louis'a. 


Danielle Peazer - Ma 23 lata. Zawodowa tancerka i dziewczyna Liam'a.


Perrie Edwards - 18 lat. Jest w zespole Little Mix razem z Jade, Jesy i Leigh-Anne. Dziewczyna Zayn'a.


Thomas (Tom) Moore - 17 lat, wysoki, brunet, brązowe oczy. Jest przyjacielem Alice. Potajemnie podkochuje się w niej, ale ona tego nie odwzajemnia i próbuje go zeswatać z Camille. Nie przepada za Harrym ze względu na Al.


Lucas Bennet - 19 lat, wyskoki, ciemny blondyn, piwne oczy. Jest kuzynem Toma, lecz ten wszystkiego o nim nie wie...


Ciara Wayford - 16 lat niska czerwono włosa dziewczyna, piwne oczy, ma obsesję na punkcie Harrego, wszystkim rozpowiada, że są parą. 


Chris Mitchell - były chłopak Alice, 18 lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz